ESKİ BAŞKANLARIMIZ

Mehmet ÇİLİNGİR

DR. MUSTAFA SABRİ ZEYTİNDALI

Başkanlık Dönemleri :
09.01.1978 - 01.03.1979
21.02.1983 -12.06.1984

 
Mehmet ÇİLİNGİR

DR. YAMAN G. KARAOĞLAN

Başkanlık Dönemleri :
06.03.1979- 21.12.1983
30.04.1990 - 20.04.1992
09.05.1996- 11.05.1998

 
Mehmet ÇİLİNGİR

DR. REFİK ÖZKAYA ERKMEN

Başkanlık Dönemleri :
20.01.1982 - 26.11.1982

 
Dr. Nazım TUĞRUL

Dr. Nazım TUĞRUL

Başkanlık Dönemleri :
19.01.1985 - 03.10.1986

 
Dr. Yavuz ÖZER

Dr. Yavuz ÖZER

Başkanlık Dönemleri :
14.10.1986 - 06.02.1987

 
Mehmet ÇİLİNGİR

DR. ALİ CANER

Başkanlık Dönemleri :
18.02.1987 -12.05.1988

 
Mehmet ÇİLİNGİR

DR. GALİP YILDIZ

Başkanlık Dönemleri :
25.05.1988 - 19.04.1990

 
Mehmet ÇİLİNGİR

DR. CABİR MURAT ALTEN

Başkanlık Dönemleri :
15.04.1992 - 05.04.1994
21.04.1994 - 16.04.1996

 
Mehmet ÇİLİNGİR

DR. HÜSEYİN CAHİT DARTANEL

Başkanlık Dönemleri :
11.05.1998 - 03.05.2000
10.05.2000 - 2002

 
Mehmet ÇİLİNGİR

DR. HALİL MIHÇI

Başkanlık Dönemleri :
10.05.2002 -01.05.2004
01.05.2004 - 30.04.2006

 
Dr. Hasan AKŞIK

Dr. Hasan AKŞIK

Başkanlık Dönemleri :
30.04.2006 - 20.04.2008

 
Mehmet ÇİLİNGİR

DR. ERSİN ÇAĞIRGAN

Başkanlık Dönemleri :
20.04.2008 - 11.04.2010

11.04.2010 - 08.04.2012

 
Gökhan DEDA

DR. Gökhan DEDA

Başkanlık Dönemleri :
11.04.2012- 24.04.2014