Haberler

EGE TABİP ODALARI TÜRK İSMİNE SAHİP ÇIKIYOR...

10/02/2018   Ege Bölge Tabip Odaları Toplantısı, TTB Merkez Konseyi Üyeleri ile Aydın, Denizli, Isparta-Burdur, İzmir, Manisa ve Muğla Tabip Odalarının katılımı ile 10 Şubat 2018 tarihinde Denizli Tabip Odası'nın evsahipliği ile gerçekleştirildi. Toplantıda sağlıkta şiddet, hekimlerin emeklilik ve yıpranma payları, şehir hastaneleri, yardımcı doçentlik ve doçentlik ile ilgili düzenlemeler, kamudan ihraç edilen hekimler, Tıp Ha ... Devamı »

İKİ YANLIŞ BİR DOĞRU ETMİYOR...

30/01/2018 İKİ YANLIŞ BİR DOĞRU ETMİYOR Türk Ordusunun terörizme karşı ciddi bir mücadele verdiği günlerde, Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi tarafından talihsiz bir açıklama yapılmış ve bu açıklamaya karşı bir çok Tabip Odası ve Sivil Toplum Kuruluşu tarafından tepki mesajları yayınlanmıştır. Denizli Tabip Odası Yönetim Kurulumuz da Suriye’nin kuzeyindeki Afrin bölgesinde Zeytin Dalı Operasyonu ile ter&ouml ... Devamı »

ORDUMUZUN YANINDAYIZ...

Değerli meslektaşlarımız, Türk Ordumuz Zeytin Dalı Operasyonu ile Suriye’nin kuzeyindeki Afrin bölgesinde teröre karşı mücadele vermektedir. Ülkemizin varlığı ve bütünlüğü için verilen bu mücadelede Denizli Tabip Odası olarak gönlümüz ordumuzladır. Bulunduğumuz coğrafyada, bazı ülkeler tarafından desteklenen ve bu ülkelerin taşeronluğunu yapan terör örgütleri ülkemizi ... Devamı »

ARTIK YETER!!!

31/10/2017 İki gün içerisinde meydana gelen hekim/hekim adayı intiharları nedeniyle üzüntümüz büyüktür. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları asistanı olarak çalışan  Dr. Ece Ceyda Güdemek’i, Batman Bölge Hastanesinde görevli Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Engin Karakuş’u ve Marmara Üniversitesi Tıp Fakü ... Devamı »

DR. SERKAN YARIMOĞLU'NA YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ...

29/09/2017 SAĞLIK BAKANLIĞINI GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ! SAĞLIKTA  ŞİDDET YASA TASARISI YASALAŞSIN, ARTIK SAĞLIKTAKİ ŞİDDET SONA ERSİN!   Sağlıktaki dönüşüm programı ile başlayan sağlıktaki kaos ortamı sağlık çalışanlarının sağlığını tehdit etmeye devam ediyor. Son olarak Iğdır Devlet Hastanesinde çalışan Üroloji Uzmanı Dr. Serkan Yarımoğlu bir hastanın saldırısına uğrayarak ağır yaralanmıştır. Sağlıkta şiddet giderek artm ... Devamı »